پروتز زیبایی

وقتی در بدن نقص عضو وجود داشته باشد، پروتزها جایگزین آن عضو خواهند شد. ممکن است این نقص عضو مادرزادی یا بر اثر تصادف، تروما یا بیماری به وجود آمده باشد. پروتزها هم به دو نوع پروتز های مکانیکی و پروتزهای کازماتیک تقسیم می شوند. پروتز های کازماتیک، شامل اعضای مصنوعی هستند که بیشتر برای بازگرداندن ظاهر فرد به حالت نرمال ساخته می شوند. گاهی می توان از پروتزهای کازماتیک برای شبیه تر کردن یک پروتز فیزیکی به عضوی از بدن استفاده کرد. پس برای ساخت پروتز زیبایی، پروتوزیست علاوه بر تجربه و دانش علمی، باید مانند یک هنرمند خبره ظریف عمل کند. و این مایه ی افتخار ماست که بهترین پروتوزیست زیبایی کرج در ارتوپدی فنی آریا پایا، ساخت پروتزهای کازماتیک مددجویان را بر عهده دارد. خدمات پروتزهای زیبایی مرکز آریا پایا شامل:

  • پروتز گوش سیلیکونی
  • پروتز بینی سیلیکونی
  • پروتز پنجه ی پا
  • پروتز انگشت سیلیکونی(دست یا پا)
  • پروتز انگشت
  • دستکش زیبایی سیلیکونی

از دیگر نقاط قوت کلینیک ارتز و پروتز آریا پایا در ساخت پروتزهای زیبایی عبارت است از:

1-در هنگام ساخت پروتز کازماتیک از بهترین نوع سیلیکون مدیکال یعنی سیلیکون فرانسوی استفاده می کنیم که پروتز زیبایی ساخته شده، قابل شستشو و ضد حساسیت خواهد بود.
2- پروتز کازماتیک آریا پایا ، مقاومت حداکثری در برابر پارگی و تغییر رنگ را خواهد داشت.در نتیجه پروتز زیبایی برای کودکان هم طولانی مدت قابل استفاده خواهد بود.
3- پروتز زیبایی باید بهترین تطابق را با عضو باقی مانده داشته باشد. به همین علت پروتوزیست مرکز ریاآریا پایا در ساخت پروتز زیبایی، به کوچکترین جزئیات توجه دارد و تطابق حداکثری با رنگ پوست شما و حتی مو و خطوط طبیعی اندام را روی پروتز زیبایی لحاظ خواهد کرد.
4- همچنین پروتز زیبایی با اندام باقی مانده(استمپ) فیت می شود تا پروتز از استمپ به راحتی قابل تشخیص نباشد.

در قالب گیری و ساخت پروتز زیبایی، ظرافت و کیفیت بسیار اهمیت دارد و پروتوزیست کلینیک ارتز و پروتز آریا پایا از بهترین متریال برای ساخت پروتز زیبایی شما استفاده می کند. 

ساعت کاری

15:30 – 19:00 شنبه تا چهارشنبه
11:00 – 14:00 پنج شنبه
تعطیل جمعه

ارتباط با ما

تلفن : 02632506838
ایمیل : info@aryapaya.com
آدرس: کرج ، 45 متری کاج ، خیابان پامچال جنوبی ، کوچه کسری ، ساختمان تندیس ، طبقه 3 ، واحد 5 ارتوپدی آریاپایا